Firmy produkujące sztuczne, jedwabne rzęsy – przegląd i porównanie producentów

Coraz więcej firm ma w swojej ofercie rzęsy jedwabne. Dzieje się tak, ponieważ rzęsy wykonane z protein jedwabiu o naturalnym pochodzeniu cechują zbliżone właściwości do rzęsy ludzkiej. Mają naturalny skręt, są lekkie i o znacznie większej elastyczności niż rzęsy syntetyczne. Dodatkowo są wytrzymałe i wodoodporne. Te wszystkie zalety jedwabnych rzęs pozwalają na osiągnięcie trwałego i wymarzonego efektu.

Jedną z dostępnych na naszym rynku marek jedwabnych rzęs jest rodzime Professional Lashes. W jej ofercie można znaleźć rzęsy w czterech skrętach, czterech grubościach (0,15 mm, 0,20 mm, 0,25 mm, 0,30 mm) oraz o różnorodnej długości (od 6 mm do 15 mm). Jak widać wybór rzęs tej marki jest bardzo szeroki, jednak warto zaznaczyć iż wszystkie z oferowanych przez tę firmę rzęs są w kolorze czarnym. Jeśli więc chcemy zyskać rzęsy w innym kolorze warto zwrócić uwagę na produkty Noblelashes lub Magic look

Rzęsy o barwie błękitnego nieba, soczyście zielonej trawy czy świecącego intensywnie na niebie słońca? Feeria barw sprawi, że osoba wybierająca się na sylwestra czy karnawałową zabawę przeglądając ofertę tej firmy z pewnością będzie miała problemy z podjęciem decyzji! Ale to jeszcze nie wszystko, bo marka SingleLashes oraz Magic Look proponują prawdziwe cudo: rzęsy z cyrkonią Swarovskiego.

Wniosek jest jeden: jedwabne rzęsy stają się coraz bardziej popularne, a firmy stawiają albo na szeroki wachlarz produktów albo na oryginalne rozwiązania, by wyróżnić się wśród konkurencji.

Skomentuj / Dodaj opinię

*