Mikrodermabrazja diamentowa Warszawa

Mikrodermabrazja diamentowa warszawaMikrodermabrazja diamentowa to nowoczesna metoda oczyszczania skóry. Polega na mechanicznym złuszczaniu wierzchniej warstwy naskórka, aż do uzyskania pożądanego efektu. Urządzenie do zabiegu wyposażone jest w specjalne ścierające głowice pokryte diamentowymi kryształkami oraz pompę, która zasysa zrogowaciały naskórek. Moc i głębokość oraz czas złuszczania dostosowuje się indywidualnie do każdego rodzaju cery, przez co zabieg Mikrodermabrazja Diamentowa jest bezbolesny i bezpieczny, nie pozostawia blizn.

Poprzez ścieranie warstwy rogowej naskórka dochodzi nie tylko do oczyszczenia skóry z zrogowaciałych komórek i nadmiaru łoju, ale przede wszystkim do szybszej regeneracji i odbudowy skóry. Zabieg mikrodermabrazji powoduje, że komórki z warstwie podstawnej naskórka szybciej się namnażają oraz dzielą, powodując odmładzanie skóry. Poprawia jej elastyczność i koloryt.

Zabieg mikrodermabrazji powinno się wykonywać w seriach. Poleca się średnio ok 3- 10 zabiegów w odstępach czasowych od 1 – 4 tygodni ( 1-2 tygodnie w zabiegach odmładzających i ok 3-4 tygodnie w leczeniu trądziku). Po każdym następnym zabiegu, efekt na skórze jest coraz bardziej widoczny. Po serii zabiegów skóra jest gładka, miękka, rozjaśniona i odmłodzona.

Mikrodermabrazja ma szerokie zastosowanie, zalecana jest w przypadku wiotkiej i suchej skóry, problemów z trądzikiem (zaskórnikowym oraz grudkowym), rozszerzonych porów. Pomaga także spłycić niechciane blizny , drobne zmarszczki, a nawet rozstępy oraz rozjaśnić posłoneczne i pozapalne przebarwienia. Powoduje lepszą przepuszczalność skóry, dlatego warto go łączyć z profesjonalnymi kosmetykami, wpływając na lepsze nawilżenie i odżywienie skóry.

Po zabiegu mikrodermabrazji diamentowej skóra może być lekko podrażniona. Zaczerwienienie w przypadku bardzo wrażliwej skóry może utrzymywać się od godziny do następnego dni.

Jak przygotować się do zabiegu Mikrodermabrazji ?

Na tydzień przed planowanym zabiegiem nie powinno się wykonywać głębokich złuszczań mechanicznych oraz chemicznych. Nie zaleca się inwazyjnych zabiegów kosmetycznych np.: elektrolizy oraz woskowania w okolicy zabiegowej. Zabieg nie powinien być wykonywany na świeżo opalonej, jeszcze czerwonej skórze.

Po zabiegu Mikrodermabrazji nie należy wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych. Zaleca się stosowanie wysokich filtrów ochronnych min. 30 SPF, przez co najmniej kilka dni.
Po wykonanym zabiegu, przez ok 3 dni, nie powinno się wykonywać czynności, które mogły by dodatkowo podrażnić skórę tj. nie powinno się używać preparatów drażniących (peelingi) oraz unikać basenu (kontakt z chlorowaną wodą).

Zadzwoń i umów się na zabieg Mikrodermabrazja Diamentowa w Warszawie już dziś.

Sprawdź wskazania i przeciwwskazania do zabiegu mikrodermabrazji.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA CENNIK

  • Mikrodermabrazja diamentowa: twarz – 70 zł
  • Mikrodermabrazja diamentowa: twarz+ maska- 110zł
  • Mikrodermabrazja diamentowa: twarz+ ampułka+ sonoforeza+ maska- 150 zł
  • Mikrodermabrazja diamentowa: twarz, szyja, dekolt + maska- 190 zł
  • Mikrodermabrazja diamentowa: twarz, szyja, dekolt + ampułka+ sonoforeza+ maska- 230 zł
  • Mikrodermabrazja diamentowa: plecy- 200zł *
  • Plecy góra – 120zł*
  • Plecy dól- 120zł*

*Możliwość łącznia zabiegu z maską ( od 30- 50 zł )

Promocja!!! Mikrodermabrazja diamentowa: twarz- 3 zabiegi- 180zl / 5 zabiegów- 300 zł

Promocja!!! Mikrodermabrazja diamentowa: twarz+ maska – 3 zabiegi- 280 zł/ 5 zabiegów- 500 zł


Zadzwoń i umów się na wizytę lub zostaw numer do siebie (szanujemy prywatność – numer nie będzie nikomu udostępniony).

tel. 696 459 944 – zadzwoń teraz

(poniedziałek-piątek: 9:00-20:00, sobota-niedziela: 10:00-20:00)

lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy

captcha

Wpisz kod z obrazka:


Miejsce wykonywania zabiegu: Warszawa Wola, Jana Olbrachta 29a:

Bezpośredni dojazd komunikacją miejską autobusem lini 520, 197 – przystanek „Antka Rozpylacza”

 

 

 


Zadzwoń i umów się na wizytę lub zostaw numer do siebie (szanujemy prywatność – numer nie będzie nikomu udostępniony).

tel. 696 459 944 – zadzwoń teraz

(poniedziałek-piątek: 9:00-20:00, sobota-niedziela: 10:00-20:00)

lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy

captcha

Wpisz kod z obrazka: