O nas

Przeglądaj galerię zdjęć

Nazywam się Kamila Żbikowska, od kilku lat zajmuję się profesjonalnymi zabiegami kosmetycznymi (peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, mezoterapia) oraz przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs w Warszawie z wykorzystaniem metody przedłużania 1:1, 2:1, 3:1 na poziomie profesjonalnym. Jest to obecnie najbardziej naturalnie wyglądająca i najefektowniejsza metoda przedłużania rzęs.

Wykonujemy zabiegi kosmetyczne takie jak mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, mezoterapia oraz inne. Posiadamy także wyjątkowo duże doświadczenie (już ponad tysiąc wykonanych przedłużeń i uzupełnień rzęs Warszawa) oraz wyjątkową na polskim rynku wprawę w przedłużaniu rzęs, dlatego gwarantuje satysfakcję z wykonanego zabiegu. Również w przypadku zabiegów kosmetycznych na twarz lub ciało. Do tej pory nie miałyśmy ani jednej niezadowolonej klientki! Sprawdź opinie o zabiegach oraz opinie o przedłużaniu rzęs naszych Klientek. Pracujemy na kosmetykach jedynie najlepszych firm, między innymi Jean d’Arcel, Babor. Nie musisz już szukać, nie wahaj się i umów się na wizytę już dziś.

Oferujemy zabiegi kosmetyczne (mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny inne) oraz zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs Warszawa na profesjonalnym poziomie za bardzo rozsądną cenę. Uważaj na podejrzanie tanie oferty, zwłaszcza zakupy grupowe – np. zabieg przedłużania rzęs trwa od 1,5 do 3 godzin – to precyzyjna i wymagająca dokładności metoda, a wiele firm oferuje szybkie i mało dokładne przedłużanie, tylko po to aby maksymalnie zejść z ceny. Zabieg oferowany przez nas kosztuje w salonie urody od 300-700 PLN – ale Ty możesz go mieć znacznie taniej – sprawdź aktualną promocję na przedłużanie rzęs w Warszawie.

Sprawdź również ofertę na inne zabiegi kosmetyczne takie jak mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, manicure i pedicure, semi permanentna mascara non-stop.

Materiały używane do przedłużania rzęs są najwyższej jakości, zadowolenie Klientek stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nie uznajemy żadnych oszczędności, kompromisów ani dróg na skróty. Przede wszystkim jakość a nie ilość !

Zabiegi wykonujemy na terenie Warszawy w przytulnym lokalu mieszkalnym, w profesjonalnych warunkach, relaksacyjnej muzyce i miłej atmosferze.

Zadzwoń: 696 459 944

Sprawdź mapkę i możliwość dojazdu na stronie Kontakt