cennik przedluzania rzes

Cena za zabieg przedłużania rzęs – na co zwracać uwagę

Jak można zauważyć ceny za wykonanie przedłużania rzęs metodą 1:1 są bardzo zróżnicowane. W tym tekście wskażę z czego to wynika i odpowiem na najczęściej zadawane mi pytania.

Dlaczego jest tak, że w jednym miejscu przedłużanie rzęs metodą 1:1 kosztuje X zł, a gdzie indziej jest o wiele tańsze?

Powodów jest całkiem sporo. Wielkość miasta, renoma salonu, przebyte kursu, wysokość czynszu jaką trzeba co miesiąc płacić, wynagrodzenie kosmetyczki, rodzaj używanych produktów – to najważniejsze czynniki, które wpływają na cenę za przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1.

Na co powinnam zwrócić uwagę decydując się na wybór miejsca, w którym poddam się przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs?

Najlepiej jest dowiedzieć się kto będzie wykonywał zabieg i jakie ma do tego uprawnienia. Spotkać się z tą osoba, porozmawiać, zadać kilka pytań, by przekonać się czy to rzeczywiście specjalista w tej dziedzinie. Oczywiście warto również popytać koleżanki czy mogłyby kogoś polecić oraz poczytać opinie na temat salonów kosmetycznych na forach internetowych.

Co cechuje dobrego stylistę rzęs?

To trochę indywidualna kwestia, ale na pewno można powiedzieć, że stylista rzęs powinien być bardzo dokładny oraz cierpliwy. Bardzo ważne jest jego doświadczenie, przebyte kursy, zorientowanie w temacie przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1, umiejętność dobierania rzęs, doradzania Klientkom.

Czy warto skorzystać z przedłużania rzęs oferowanego na portalu zakupów grupowych?

W tym przypadku radzę zachować ostrożność. Nawet jeśli osoby wykonujące przedłużanie rzęs maja odpowiednie kwalifikację, to są duże szanse na to, że 50% niższa cena będzie oznaczała 50% gorsze wykonanie, przez co końcowy efekt będzie dużo mniej trwały.

Nie jest również tajemnicą, że osoby które skorzystały z oferty zakupów grupowych są często traktowane jak klienci drugiej kategorii. Mają problemy z umówieniem się na wizytę w dogodnym dla siebie terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *