piękne rzęsy

Czasy kiedy o rzęsy dbano tylko tuszem do rzęs dawno minęły !

Nowoczesne kobiety wiedzą, ze odpowiednia dbałość o okolice oczu jest obecnie nie tylko często pomijaną czynnością, która nadaje estetycznego wyglądu ale wręcz koniecznością. Piękne, zadbane i długie rzęsy na stałe wpisały się w codzienność. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów upiększania. Posiadaczki kuszącego spojrzenia wiedzą, że dzięki gęstym, ładnie podkręconym rzęsom nabierają pewności siebie , przez co łatwiej osiągają sukcesy.

Istnieje wiele sposobów by poprawić wygląd rzęs. Rzęsy po przedłużeniu mogą mieć charakter elegancki jak i bardzo efektowny. W zależności od okazji możemy poprosić doświadczona stylistkę rzęs o pomoc w doborze odpowiednich rzęs. Możemy pozostać przy standardowych, pięknie lśniących, czarnych rzęsach, które skorygują nasze krótkie, często słabe i jasne rzęski. Możemy także, zaszaleć, rozbudzić fantazje i wybrać rzęsy kolorowe. Kobiety kreatywne chętnie sięgają po tego typu rzęsy, by otulić oczy bajkową tęczą. Dostępne są rzęsy w odcieniach : niebieskiego, zieleni, czerwieni, żółci, pomarańczy czy fioletu. Wybierając tego typu rzęsy, możemy zdecydować się na jeden kolor na całości ewentualnie kilku kolorowych rzęskach w kącikach, nadając spojrzeniu charakter lub połączeniu kilku kolorów jednocześnie.

Bardzo modne stały się „rzęski okazjonalne” wybierane przez klientki na ważne wydarzenia do których należą: śluby, wesela ,bankiety, bale ,studniówki, czy zbliżający się wielkimi krokami Sylwester i czas karnawału. Gorąco polecane na te okazje są zdobione rzęsy z cyrkoniami Swarovskiego. Zobacz przykłady aplikacji rzęs w naszej galerii. Kryształki dostępne są w różnych kolorach, pięknie się mienią, są dyskretne, dodają spojrzeniu blasku. Idealne są dla Pań, które chcą poczuć się wyjątkowo i oryginalnie.

Nowością są również rzęsy z brokatem. Najładniejszy efekt uzyskamy aplikują kilka sztuk w kąciku oka. Idealne dla klientek odważnych, które nie boją się zwrócić na siebie uwagę innych.
Jeśli cenisz sobie swój własny styl, dobry gust i fantazję, ozdobne rzęsy są dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *