rodzaje sztucznych rzes skret grubosc

Długość, grubość, kolor, skręt i inne cechy jedwabnych rzęs w przedłużaniu metodą 1 do 1

Nie musisz się obawiać, że jeśli zdecydujesz się na przedłużanie rzęs metodą 1:1 to będą one wyglądać sztucznie. Wręcz przeciwnie, rzęsy są „naturalne” z wyglądu! Do wyboru masz rzęsy o różnej długości, grubości, kolorze i stopniu podkręcenia, więc będziesz mogła wybrać taki ich rodzaj, który będzie stanowić idealną oprawę dla Twoich oczu.

Jeżeli jesteś blondynką i nie chcesz mieć czarnych rzęs mocno kontrastujących z kolorem Twoich włosów, możesz zdecydować się na rzęsy o jaśniejszej barwie. Bez problemu dobierzesz ładne brązowe rzęsy, a jeżeli będziesz miała ochotę na odrobinę szaleństwa zdecyduj się na takie w kolorze błękitu, zieleni, fioletu czy czerwonego wina. Można także dostać rzęsy, brokatowe lub z cyrkoniami, które są idealne na wyjątkowe okazje i sprawią, że będziesz się wyróżniać.

Sztuczne rzęsy mają różne długości (od 6 do 15 mm) i są dostępne w kilku grubościach (mogą być naturalne, grube lub ekstra grube). Oprócz tego wyróżnia się 4 rodzaje skrętów rzęs: J (delikatny skręt polecany szczególnie osobom posiadającym proste rzęsy, gdy doczepienie bardziej podkręconych rzęs jest niemożliwe). C (najbardziej popularny rodzaj skrętu, w którym rzęsy wyglądają jak podkręcone zalotką), B (rodzaj skrętu pośredni między J i C) oraz D (rzęsy bardzo mocno podkręcone).

Dzięki szerokiemu wyborowi rzęs w wyniku przedłużania metodą 1:1 osiągniesz dokładnie taki efekt, na jakim Ci zależy: zwykły, glamour, teatralny czy kocich oczu. A jeżeli nie będziesz mogła się zdecydować możesz liczyć na rady doświadczonej stylistki rzęs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *