sztuczne rzesy

Firmy produkujące sztuczne, jedwabne rzęsy – przegląd i porównanie producentów

Coraz więcej firm ma w swojej ofercie rzęsy jedwabne. Dzieje się tak, ponieważ rzęsy wykonane z protein jedwabiu o naturalnym pochodzeniu cechują zbliżone właściwości do rzęsy ludzkiej. Mają naturalny skręt, są lekkie i o znacznie większej elastyczności niż rzęsy syntetyczne. Dodatkowo są wytrzymałe i wodoodporne. Te wszystkie zalety jedwabnych rzęs pozwalają na osiągnięcie trwałego i wymarzonego efektu.

Jedną z dostępnych na naszym rynku marek jedwabnych rzęs jest rodzime Professional Lashes. W jej ofercie można znaleźć rzęsy w czterech skrętach, czterech grubościach (0,15 mm, 0,20 mm, 0,25 mm, 0,30 mm) oraz o różnorodnej długości (od 6 mm do 15 mm). Jak widać wybór rzęs tej marki jest bardzo szeroki, jednak warto zaznaczyć iż wszystkie z oferowanych przez tę firmę rzęs są w kolorze czarnym. Jeśli więc chcemy zyskać rzęsy w innym kolorze warto zwrócić uwagę na produkty Noblelashes lub Magic look

Rzęsy o barwie błękitnego nieba, soczyście zielonej trawy czy świecącego intensywnie na niebie słońca? Feeria barw sprawi, że osoba wybierająca się na sylwestra czy karnawałową zabawę przeglądając ofertę tej firmy z pewnością będzie miała problemy z podjęciem decyzji! Ale to jeszcze nie wszystko, bo marka SingleLashes oraz Magic Look proponują prawdziwe cudo: rzęsy z cyrkonią Swarovskiego.

Wniosek jest jeden: jedwabne rzęsy stają się coraz bardziej popularne, a firmy stawiają albo na szeroki wachlarz produktów albo na oryginalne rozwiązania, by wyróżnić się wśród konkurencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *