makijaz_permanentny a przedluzanie rzes

Makijaż permanentny a przedłużanie rzęs

Niejedna kobieta marzy o makijażu, którego nie trzeba codziennie zmywać, a rankiem wcześnie wstawać, by znów nałożyć szminkę czy podkreślić oczy kredką. Żyjemy w coraz większym pośpiechu i równocześnie marzymy o doskonałej prezencji. Dlatego coraz wiecej pań aby zaoszczędzić czas związany z codziennym nakładaniem na twarz upiększających kosmetyków decyduje się na wykonanie makijażu permanentnego.

Udają się do kosmetyczki, by wstrzyknęła im barwnik w usta bądź na powieki. Jednak nie zawsze są zadowolone z osiągniętego efektu, a sam zabieg jest bolesny. Jak uzyskać trwały efekt, zapewnić sobie świetny wygląd i skrócić czas związany z malowaniem się?

Rozwiązaniem jest przedłużanie rzęs metodą 1:1 (zwaną również metodą permanentną lub semi-permanentną). Jest to nieinwazyjny zabieg, który nie powoduje nieprzyjemnych wrażeń i nie podrażnia oczu. Oczywiście decydując się na niego trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ trwa 2-3 godzin, (trzeba mieć świadomość, że zabieg trwa… ) podczas których do każdej naturalnej rzęsy zostaje przyczepiona rzęsa sztuczna. Aby osiągnąć zniewalający i trwały efekt należy skorzystać z usług profesjonalnej stylistki rzęs z dużym doświadczeniem stosowaniu metody przedłużania i zagęszczania metodą 1:1.

Dzięki poddaniu się temu zabiegowi będziesz olśniewać powłóczystym spojrzeniem nawet przez 6 tygodni, a trzepot rzęs stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *