manicure w trakcie przedluzania rzes

Manicure hybrydowy w trakcie zabiegu przedłużania rzęs

Każda kobieta marzy o pięknie pomalowanych, błyszczących paznokciach. Regularnie wykonywany manicure daje nam poczucie zadbanych dłoni. Dba o wygląd paznokci i skóry, jednak jeśli chodzi o „kolorki na paznokciach” jest to efekt krótkotrwały. W momencie kiedy Panie wracając do domowych obowiązków lakier szybko odpryskuje, pojawiają się rysy i czynność trzeba powtarzać.


Rynek kosmetyczny wyszedł naprzeciw tym problemom i stworzył nowe rozwiązania. Manicure hybrydowy skierowany jest do kobiet eleganckich , które cenią sobie wygodę i swój czas! Manicure hybrydowy zapewnia trwałość koloru od 2 do 3 tygodni. Zaletą jest naturalny efekt który zapewnia nam gładką i lśniącą stylizację bez smug ,zadrapań, odpryśnięć, zmatowień.

Hybryda to połączenie tradycyjnego lakieru do paznokci z żelem ,który trzeba dodatkowo utwardzić pod lampa. Metody ściągania są o wiele mniej inwazyjne i szkodliwe dla paznokci, niż w przypadku paznokci akrylowych czy żelowych. Zabieg ściągnięcia trwa kilkanaście minut ,przy użyciu specjalnie do tego przygotowanego preparatu na bazie acetonu. Jest odporny na zwykły zmywacz do paznokci. Dodatkowym atutem, jak zapewnia producent jest to, że produkt jest hipoalergiczny.

Wykonanie manicure hybrydowego nie różni się bardzo od tradycyjnego. Czas trwania zabiegu to ok 60 min. Zanim pomalujemy nasze paznokcie należy je odpowiednio przygotować. Opiłować ,skrócić, wypolerować, odsunąć skórki.
Przed położeniem na płytkę paznokcia wybranego przez nas koloru, należy jeszcze użyć lakieru bazowego, a na koniec utwardzacza. Każdą z warstw należy utwardzić pod lampą UV.
Jest to idealnie rozwiązanie do kobiet zabieganych, aktywnych zawodowo, zajmujących się domem i rodziną, na wyjazdach i wakacjach. Kolor nie blaknie, nie odpryskuje i co najważniejsze nie niszczy naszej płytki paznokcia, tak jak to bywało przy użyciu akrylu czy żelu.

Niestety, nie można wykonać zabiegu bezpośrednio po zabiegu usunięcia sztucznych paznokci. Powodem wstrzymania się jest przede wszystkim osłabienie naszych własnych paznokci, należy wtedy odczekać ,aż nasze paznokcie się zregenerują. Jeśli widzimy, że nasze paznokcie są bardzo kruche i rozdwojone, zanim zdecydujemy się na manicure należy na początku postawić na regeneracje ,ponieważ w takim przypadku efekt może być słabszy, hybrydy mogą się na takich paznokciach utrzymywać krócej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *