manicure_pedicure

Manicure lub pedicure hybrydowy lakierami Shellac

Manicure hybrydowy stała się obecnie najpopularniejszą metoda pielęgnacji dłoni i stóp. Panie zachwyciła możliwość pięknych lśniących paznokci, bez smug i odpryśnięć przez 14 dni! Nasze klientki cieszy fakt że tak jak w przypadku przedłużania rzęs, hybrydy dają trwały, naturalny efekt, a ich ewentualne ściągnięcie trawa zaledwie kilka minut (przy użyciu specjalnego preparatu na bazie acetonu, lakiery są odporne na zwykły zmywacz).

Używamy tylko oryginalnych produktów marki CND Shellac, pochodzących z Ameryki, która jako pierwsze na świecie wprowadziła w użycie ta innowacyjną metodę. Shellac daje pewność najbardziej trwałej formy manicure hybrydowego oferowaną na rynku. Marka CND stworzyła produkty typu hybryd – nail color, czyli połączenie lakieru do paznokci z właściwościami światło utwardzanego żelu. Specjalnie opracowane formuła umożliwia łatwość nakładania kosmetyku oraz szeroką gamę kolorystyczną. Nakłada się na płytkę paznokcia cienka warstwę preparatu, która nadaje głębie koloru, odporną na urazy i piękny połysk. Jest to bardzo dobra alternatywa dla sztucznych paznokci, które niekorzystnie wpływały na stan naturalnych paznokci i są uciążliwe w sunięciu.

Lakiery shellac są elastyczne co powoduje naturalny wygląd oraz stanowią dodatkową ochronę dla naturalnych paznokci. Są hipoalergiczne ( nie zawierają toluenu i DBP) i działają utwardzająco na naturalną płytkę paznokcia, co chroni przed łamaniem się i rozdwajaniem.

Manicure hybrydowy podobnie jak przedłużanie i zagęszczanie rzęs skierowany jest do kobiet ceniących sobie swój czas. Aplikacja trwa podobnie jak zwykły manicure, natomiast efekt utrzymuje się, aż przed dwa tygodnie.

Nasze zabiegi łączy jeszcze jedno, zarówno rzęsy jak i hybrydowe paznokcie, nie wymagają dodatkowej pielęgnacji po zabiegu. Paznokcie są od razu suche, lakier nie ulegnie rozmazaniu.

Bezpośrednio po oferowanych przez Nas zabiegach Panie mogą cieszyć się głębokim, kuszącym spojrzeniem i pięknie lśniącymi paznokciami w swoim ulubionym kolorze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *