O mnie

przedluzanie rzes w warszawie

Przedłużanie rzęs - O mnie

Nazywam się Kamila Cudna, jestem pasjonatką stylizacji rzęs i pięknego makijażu. Od kilku lat prowadzę salon, w którym zabiegiem koronnym jest profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs w Warszawie. W salonie CUDNA oferujemy ten zabieg z wykorzystaniem metod przedłużania:  1:1, 2:1 (2D), 3:1 (3D) oraz metod objętościowych (4D-10D – Volume, Hollywood Effect, Mega Volum, Russian Volume, Kim Camelia) na poziomie PREMIUM. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 i 2:1 są to obecnie najbardziej naturalnie wyglądające i najczęściej wybierane metody przedłużania rzęs.

Posiadamy wyjątkowo duże doświadczenie (ponad kilka tysięcy wykonanych przedłużeń i uzupełnień rzęs Warszawa) oraz wyjątkową na polskim rynku wprawę w przedłużaniu rzęs, dlatego gwarantuje satysfakcję z wykonanego zabiegu. Również w przypadku zabiegów kosmetycznych na twarz lub ciało. Swoim Klientkom zapewniamy najwyższy poziom wykonywanych zabiegów oraz gwarantujemy 100% satysfakcję! Sprawdź opinie o zabiegach oraz opinie o przedłużaniu rzęs naszych Klientek. Pracujemy na kosmetykach jedynie najlepszych firm, między innymi Thalgo. Nie musisz już szukać, nie wahaj się i umów się na wizytę już dziś.

Oferujemy zabiegi zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs Warszawa na profesjonalnym poziomie za bardzo rozsądną cenę. Uważaj na podejrzanie tanie oferty, zwłaszcza zakupy grupowe – zabieg przedłużania rzęs powinien trwać od ok. 1,5 do 3 godzin – to precyzyjna i wymagająca dokładności metoda. Wiele firm oferuje szybkie i mało dokładne przedłużanie, tylko po to aby maksymalnie obniżyć cenę. Zabieg oferowany przez nas kosztuje w salonie urody od 300-500 PLN – ale Ty możesz go mieć znacznie taniej – sprawdź aktualną promocję na przedłużanie rzęs w Warszawie.

Materiały używane do przedłużania rzęs są najwyższej jakości, a zadowolenie Klientek stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nie uznajemy żadnych oszczędności, kompromisów ani dróg na skróty. Przede wszystkim jakość, a nie ilość! Działamy z pasją, stawiamy na naturalny, a jednocześnie efektowny i perfekcyjny wygląd rzęs.

Zabiegi wykonujemy na terenie Warszawy w przytulnym, eleganckim salonie, w profesjonalnych warunkach, z dużą starannością przy relaksacyjnej muzyce i miłej atmosferze.

Wraz z moim zespołem czekamy właśnie na Ciebie. Serdecznie zapraszam na metamorfozy rzęs!

Zadzwoń: 731 738 730

Sprawdź mapkę i możliwość dojazdu na stronie Kontakt

AutentyczneOpinie klientów o przedłużaniu rzęs