przedluzanie rzes warszawa

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 – sztuczne rzęsy jak prawdziwe

Obecnie istnieje kilka metod przedłużania rzęs. Najpopularniejszą i najbardziej polecaną jest metoda 1:1 zwana też metodą permanentną lub semi-permanentną . Jak sugeruje nazwa, efekt uzyskiwany tą metodą jest bardzo trwały. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonywany tą metodą to prawdziwa rewolucja w upiększaniu oczu. Oznacza, iż do naturalnej rzęsy zostaje doklejona pojedyncza rzęsa syntetyczna, dzięki czemu rzęsy stają się pogrubione, wydłużone oraz podkręcone. Kobiety decydujące się na tę procedurę kierują się nie tylko najnowszymi trendami, ale również względami praktycznymi. Makijaż oczu staje się trwalszy oraz łatwiejszy, oczy stają się optycznie większe, a spojrzenie nabiera głębi oraz wyrazistości.


W zabiegu powinny być stosowane jedynie markowe produkty posiadające certyfikaty najwyższej jakości. Jedynym elementem alergizującym może być klej. Prawidłowo wykonana procedura nie alergizuje, z uwagi na to, że sztuczna rzęsa jest przyklejana do naturalnej rzęsy, a nie do skóry. Klej nie powinien mieć styczności z okiem. Rzęsy powinny być przyklejane nieco ponad powieką oka. Tak przeprowadzony zabieg jest w bezpieczny dla zdrowia i pozwala w pełni cieszyć się z uzyskanego efektu.

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem bardzo precyzyjnym oraz czasochłonnym, trwającym od 60 do nawet 180 minut. Ze względu na długi czas spędzony w pozycji leżącej nie poleca się go osobom niecierpliwym. Jednakże efekt końcowy jest imponujący.

Wskazane jest, aby dobę po wykonanym zabiegu unikać kontaktu z wodą oraz parą wodną. Po okresie 24 godzin można funkcjonować tak jak przed założeniem rzęs. Nie trzeba zmieniać trybu życia. Sztuczne rzęsy są odporne na wodę, łzy, ciepło. Można więc bez obaw ćwiczyć, opalać się, korzystać z basenu lub sauny.

Sprawdź gdzie i w jakiej cenie możesz profesjonalnie przedłużyć rzęsy w Warszawie »

Po wykonanym już przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs należy unikać preparatów zawierających tłuszcze. Makijaż powinien być zmywany wodą z płynem beztłuszczowym lub żelem do mycia twarzy. Aktualnie w drogeriach kosmetycznych można zakupić specjalne preparaty przeznaczone do demakijażu sztucznych rzęs. Wskazane jest przeczesywanie rzęs przeznaczoną do tego szczoteczką.

Rzęsy stosowane do przedłużania powinny być dobrane do indywidualnych potrzeb klientki. Należy wziąć pod uwagę cechy naturalnych rzęs oraz efekt jaki chcemy osiągnąć. Należy zastanowić się czy zależy nam na przedłużeniu rzęs, pogrubieniu, na ich zagęszczeniu, czy może na kombinacji tych wszystkich czynników. Ilość doklejonych rzęs zależy od stanu rzęs klientki. Im gęstsze rzęsy naturalne, tym więcej rzęs syntetycznych można przykleić. Istotne jest, aby rzęsy po zabiegu wyglądały naturalnie. Powinny być dopasowane do kształtu oka i twarzy oraz mieć odpowiednią długość, grubości i kształt. Sztuczne rzęsy charakteryzują się następującymi cechami: grubością, długością, stopniem podkręcenia, materiałem, z którego zostały wykonane oraz kolorem.

Podczas procedury przedłużania rzęs, u jednej klientki wykorzystywanych jest kilka rodzajów rzęs. Jest to niezbędne dla uzyskania naturalnego efektu, ponieważ naturalne rzęsy są różnej długości. Wyróżnić należy także zestawy rzęs kolorowych, które idealnie nadają się na różnego rodzaju okazje, imprezy bądź wesela.

Doklejone rzęsy utrzymują się od sześciu do ośmiu tygodni. Dokładnie tyle ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Po upływie tego czasu rzęsa zostaje wypchnięta i zastąpiona nową. Aby utrzymać jak najlepszy efekt, rzęsy należy uzupełniać co 3 do 5 tygodni. Przedłużone i zagęszczone rzęsy wyglądają tak jak naturalne, ich budowa odpowiada budowie naturalnej rzęsy.

Sprawdź gdzie i w jakiej cenie możesz profesjonalnie przedłużyć rzęsy w Warszawie »

 

 

 

 

3 Opinii na temat Przedłużania Rzęs

  • Rzęsy rewelacja, pół roku dojrzewałam do tej decyzji a teraz nie wyobrażam sobie oka bez tych rzęs.Oko wygląda rewelacyjnie, tusz do rzęs do kosza i zmywać nie trzeba-rewelacja.Polecam, polecam.

  • Od 2 lat korzystam z przedłużania rzęs p. Kamili – za każdym razem jestem zadowolona z efektu, polecam wszystkim!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *