sztuczne rzesy z norek

Sztuczne rzęsy z norek

Jedne z najbardziej popularnych rzęs po które sięgają klientki są rzęsy z norek. Stało się tak za sprawą dążenia do doskonałości w wyglądzie oprawy oczu. O rzęsach z norek słyszy się coraz więcej, szczególnie polecane są przez gwiazdy z całego świata. Która z nas nie chciałaby mieć spojrzenia jak prawdziwa gwiazda Hollywood?

Rzęsy z norek są bowiem uważane za towar bardzo luksusowy. Z pewnością za sprawą bardzo naturalnego wyglądu ,którego osiągnięcie nie było wcześniej możliwe! Wiąże się z tym też cena aplikacji, która znacznie przewyższa dotychczasowo dostępne rzęsy.

Rzęsy z norek są produktem najbardziej naturalnym dostępnym na rynku. Wykonane są w 100% z włosia norek, po ówczesnej obróbce. Pozyskiwane są w bardzo prosty i przyjemny dla zwierząt sposób, poprzez ich wyczesywanie. Następnie są odpowiednio odkażane i segregowane.

Rzęsy z norek mają piękny, głęboki kolor, który nadaję spojrzeniu wyrazistości (rzęsy nie są barwione, to ich naturalny kolor). Norki maja bardzo delikatne włosie, co powoduje, ze po ich aplikacji, uzyskujemy “naturalny” efekt. Rzęsy są aksamitne i bardzo lekkie , dzięki czemu utrzymują się najdłużej ze wszystkich innych rzęs. Do ich zalet zaliczymy, fakt, że nie są obciążeniem dla naturalnych rzęs. Są cieniutkie, dlatego często aplikuje się je metodą 2:1, tak , aby zagęścić rzęsy. Są zatem alternatywą dla klientek o bardzo słabych i rzadkich rzęsach, u których nie sprawdzają się rzęsy syntetyczne.

Efekt końcowy jest niesamowity! Rzęsy są przedłużone i zagęszczone. Norki są rzęsami bardzo miękkimi ,co ułatwia ich równe ułożenie, zaraz po wykonanym zabiegu, a delikatne podkręcenie rzęs nadaje spojrzeniu tajemniczości i magii. Uzyskujemy subtelny wygląd, pasujący do każdej sytuacji czy charakteru pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *