rzesy sztuczne a naturalne

Wypadanie rzęs naturalnych i przedłużonych – czy przedłużone rzęsy powodują wypadanie naturalnych?

Niektóre z kobiet marzących o zniewalającym spojrzeniu od wykonania przedłużania rzęs metodą 1:1 odwodzi myśl, że doczepione jedwabne włoski osłabią ich naturalne rzęsy i sprawią, że te zaczną wypadać. To jednak mit, w który nie warto wierzyć. Cykl życia każdej rzęsy wynosi ok. 90 dni i nie wiadomo, w jakim stadium są rzęsy, gdy przeprowadzane jest ich przedłużanie.

Najczęściej w ogóle nie zauważamy tego, że rzęsy nam wypadają, ponieważ są malutkie i trudno je dostrzec. Natomiast przedłużone rzęsy są zdecydowanie bardziej widoczne, stąd można odnieść wrażenie, że po zabiegu więcej rzęs nam wypada.

Tak naprawdę przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 pozwala cieszyć się efektem pięknie oprawionych oczy od 4 do 6 tygodni. I nie ma się czego obawiać, ponieważ syntetyczne rzęsy w żaden sposób nie osłabiają rzęs naturalnych. Upiększający zabieg jest wykonywany przez doświadczoną stylistkę rzęs, co gwarantuje precyzję wykonania i trwały efekt. A w dodatku do przyczepiania jedwabnych rzęs używany jest najwyższej jakości hipoalergiczny klej specjalnie do tego celu przeznaczony. Dzięki temu każda z pań, która zdecyduje się by w ten sposób podkreślić piękno swoich oczu może mieć pewność, że zabieg wykonany u profesjonalistki nie podrażni skóry oraz oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *