Semi Permanentna Mascara Non Stop

Co to jest Semi Permanentna Mascara?

Nowość 2013 – Semi Permanentna Mascara to bezinwazyjna, trwała metoda tuszowania rzęs!

Bez wytuszowanych rzęs Twoje oczy są mało wyraziste? Masz już dość codziennego malowania i demakijażu? Ciągle szukasz i jeszcze nie znalazłaś dobrej maskary, która nie skleja rzęs, nie osypuje się i nie rozmazuje?

Oferujemy najnowszą permanentną mascarę, która łączy w sobie wszystkie cechy idealnego tuszu do rzęs. Decydując się na długotrwałe tuszowanie rzęs w Naszym salonie, możemy zapewnić niesamowity efekt naturalnie wytuszowanych rzęs, który będzie trwać przez co najmniej 3 tygodnie!

Permanentna Mascara NON-STOP to innowacyjny produkt. Wyprodukowana jest z najlepszej jakości składników, nie powoduje obciążenia dla naturalnych rzęs. Mascara jest przebadana dermatologicznie i ryzyko uczuleń jest znikome. Największą zaletą jest jej trwałość i szybkość aplikowania (ok. 30- 60min.). Po ok. 3- 4 tygodniach permanentną maskarę usuwa się za pomocą specjalnego preparatu, po czym od razu można wykonać ponowną aplikację.

Czego należy spodziewać się po aplikacji Semi Permanent Mascara NON- STOP?

W zależności od upodobań i ilości nałożonych warstw efekt może być bardzo delikatny , przypominający hennę rzęs, albo wyrazisty – efekt mocno wytuszowanych rzęs. Rzęsy po nałożeniu Mascary mają intensywniejszy, ciemniejszy kolor, są podkręcone, pogrubione (nawet do 50%) i lekko wydłużone. Produkt nie osypuje się i rozmazuje, nawet przy kontakcie z wodą czy potem. Mascara NON- STOP jest wodoodporna. Należy jednak uważać przy nadmiernym korzystaniu z solarium (najlepiej podczas opalania przykryć twarz) albo sauny, co może skrócić trwałość.

Dla kogo jest polecana?

Kobietom, które na co dzień wykonują makijaż jak i dla tych, które nie potrafią tego robić. Paniom , które chcą zaoszczędzić czas, i tym, które nie są zadowolone z dotychczasowych tuszy do rzęs. Polecana, także dla osób, które obawiają się zabiegów o większej ingerencji, jak w przypadku makijażu permanentnego oraz jako alternatywa przedłużania rzęs metoda 1:1.

Szczególnie polecane na dolne rzęsy w przypadku, gdy Panie wykonują przedłużanie górnych rzęs metodą 1:1 i widzą dysproporcję, między górnymi i dolnymi rzęsami.

Permanentna Mascara to fantastyczne rozwiązanie w każdej sytuacji, idealnie nadaje się: na basenie, siłowni, podczas wakacji, wyjazdów na narty, wyjazdów służbowych, oraz ważnych uroczystościach jak: ślub, chrzciny.

Użycie maskary zaleca się Paniom w każdym wieku!

Uwaga! Mascara NON- STOP, zapewnia nam delikatny i subtelny efekt wytuszowanych rzęs. Jednocześnie niemożliwe jest, aby osiągnięty efekt był tak wyraźny jak w przypadku rzęs przedłużonych i zagęszczonych metodą 1:1 Jest to jednak doskonałe uzupełnienie tej metody, zwłaszcza w kontekście rzęs dolnych.

Przeciwskazania:
  • aktualnie występujące zapalenie spojówek, infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze.
  • jaskra
  • zaćma
  • zespól suchego oka
  • nadpobudliwość
  • chemioterapia- użycie mascary dopuszczalne jest dopiero po miesięcznej przerwie od zakończenia leczenia
  • retinopatia cukrzycowa

Szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem.

Tylko teraz promocyjne ceny zabiegów. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym cennikiem przedłużania rzęs.


Semi Permanentna Mascara Non-Stop ceny:
  • Dolne rzęsy 50zł
  • Górne + dolne rzęsy 150zł

Poznaj opinie zadowolonych klientek.


Zadzwoń i umów się na wizytę lub zostaw numer do siebie (szanujemy prywatność – numer nie będzie nikomu udostępniony).

tel. 696 459 944 – zadzwoń teraz

(poniedziałek-piątek: 9:00-20:00, sobota-niedziela: 10:00-20:00)

lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy

captcha

Wpisz kod z obrazka: